A1Karting - Imprezy firmowe, imprezy na gokartach

WYBIERZ SCENARIUSZ WYŚCIGU

Podstawą organizacji spotkania na torze A1Karting jest wyścig gokartowy ! Prezentujemy Państwu kilka gotowych i sprawdzonych scenariuszy wyścigów grupowych. Na życzenie, przygotowujemy również indywidualne schematy imprez wedle sugestii Klienta.

WYBIERZ OPCJE DODATKOWE

Skorzystaj z dodatkowych możliwości naszego obiektu! Sale konferencyjne, catering, symulatory i wiele więcej.

Wyślij zapytanie:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Numer telefonu (zalecane)

REZERWACJA PRYWATNAREZERWACJA FIRMOWA

Liczba osób

Temat

Treść wiadomości

SPRAWDŹ CENNIK I DOSTĘPNOŚĆ TORU
wysyłając zapytanie

KONTAKT:
Jakub Bednarczyk
tel. 22 290 33 88 w. 2
e-mail: event@a1karting.pl

 
 

Dlaczego my?

Imprezy firmowe w Warszwie - A1Karting

Organizacja udanej imprezy firmowej to nie lada wyzwanie. A1Karting to zupełnie nietypowy pomysł na firmowy event, będący zgrabnym połączeniem profesjonalizmu z klimatem wyścigów i adrenaliny.

Eventy i scenariusze

Szeroki wachlarz możliwości to atut, który wyróżnia A1Karting. Od wielu lat organizujemy różnorodne imprezy firmowe w Warszawie.

Naszą specjalnością są eventy w konwencji motoryzacyjnej, w których zakres wchodzą między innymi wyścigi: rywalizacja na podstawie uzyskanych czasów, tryb Grand Prix, czyli turniej, a także wyścig drużynowy w stylu Le Mans. Aż 50 gokartów renomowanej marki CRG to pewność, że nikt nie będzie się nudził!

Oczywiście adrenalina to nie wszystko, co możemy zaoferować; pakiet atrakcji dodatkowych obejmuje miedzy innymi profesjonalne pokazy kartingowe. Dysponujemy gotowymi, sprawdzonymi scenariuszami, które chętnie zmodyfikujemy zgodnie z życzeniem klienta.

Charakter obiektu

Imprezy firmowe w Warszawie z A1Karting to nie tylko zabawa na torze. Do dyspozycji naszych gości jest również sala eventowa wyposażona w najdłuższy w Warszawie bar, a przede wszystkim pełnowartościowe, zlokalizowane w tym samym obiekcie, Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, w którego skład wchodzą sale: bankietowa, szkoleniowa i wykładowa. To właśnie tutaj odbywają się konferencje, szkolenia oraz dodatkowe atrakcje eventowe.

W A1Karting jesteśmy przygotowani na wszystko – wielkość obiektu zapewnia możliwość udanej organizacji między innymi: konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, spotkań biznesowych, prezentacji produktów, uroczystych gali, konferencji prasowych, pokazów i sesji fotograficznych, a nawet koncertów. Architektura obiektu pozwala w łatwy sposób dostosować go do wymagań klienta, na przykład wprowadzić samochody.

Szkolenia i konferencje

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne A1Karting to świetnie wyposażony, nowoczesny obiekt, potrafiący pomieścić nawet 700 osób. Zgrabne połączenie klimatu wyścigów, rozrywki na torze oraz możliwości wykorzystania pełnowartościowych sal wykładowych i konferencyjnych to pewność, że event odniesie zamierzony cel.

Sale wyposażone są w dostęp do sieci Wi-Fi, projektory, flipcharty, 55’’ telewizory, nowoczesne nagłośnienie i mikrofony, niezawodny system klimatyzacji oraz wentylacji, a także w pełni wyposażony barek. Zapewniamy bezpłatny parking dla klientów na około 300 samochodów, a także możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w pobliskim hotelu.

Atrakcje dodatkowe

Atrakcje i imprezy firmowe w Warszawie są tym ciekawsze, im bardziej są urozmaicone. Wiemy o tym, dlatego przygotowaliśmy między innymi szereg zabaw towarzyszących zmaganiom na torze kartingowym, a także wieczory tematyczne i wiele innych, wśród nich między innymi:

  • Urządzenie do ćwiczenia refleksu,
  • Duplex Pro – ćwiczenie w parach wspomagające rywalizację,
  • Pit Stop, czyli wymiana ogumienia na czas,
  • Symulator kokpitu,
  • Ruchomy symulator bolidu,
  • Autentyczny show car Teamu Renault,
  • Hexapod Race, czyli zaawansowany symulator auta rajdowego,
  • Motion WRC – symulator samochodu rajdowego ze sprzężeniem zwrotnym.
×
Zobacz ofertę