A1Karting - Imprezy firmowe, imprezy na gokartach

WYBIERZ SCENARIUSZ WYŚCIGU


Podstawą organizacji spotkania na torze A1Karting jest wyścig gokartowy ! Prezentujemy Państwu kilka gotowych i sprawdzonych scenariuszy wyścigów grupowych. Na życzenie, przygotowujemy również indywidualne schematy imprez wedle sugestii Klienta.
Organizacja zawodów według scenariuszy możliwa jest tylko dla gokartów Centurion (od 155 cm wzrostu).

WYBIERZ OPCJE DODATKOWE

Skorzystaj z dodatkowych możliwości naszego obiektu! Sale konferencyjne, catering, symulatory i wiele więcej.

Wyślij zapytanie:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Numer telefonu (zalecane)

REZERWACJA PRYWATNAREZERWACJA FIRMOWA

Liczba osób

Temat

Treść wiadomości

SPRAWDŹ CENNIK I DOSTĘPNOŚĆ TORU
wysyłając zapytanie

KONTAKT:
Jakub Bednarczyk
tel. 22 290 33 88 w. 2
e-mail: event@a1karting.pl

 
 

Dlaczego my?

Imprezy firmowe w Warszwie - A1Karting

Organizacja udanej imprezy firmowej to nie lada wyzwanie. A1Karting to zupełnie nietypowy pomysł na firmowy event, będący zgrabnym połączeniem profesjonalizmu z klimatem wyścigów i adrenaliny.

Eventy i scenariusze

Szeroki wachlarz możliwości to atut, który wyróżnia A1Karting. Od wielu lat organizujemy różnorodne imprezy firmowe w Warszawie.

Naszą specjalnością są eventy w konwencji motoryzacyjnej, w których zakres wchodzą między innymi wyścigi: rywalizacja na podstawie uzyskanych czasów, tryb Grand Prix, czyli turniej, a także wyścig drużynowy w stylu Le Mans. Aż 50 gokartów renomowanej marki CRG to pewność, że nikt nie będzie się nudził!

Oczywiście adrenalina to nie wszystko, co możemy zaoferować; pakiet atrakcji dodatkowych obejmuje miedzy innymi profesjonalne pokazy kartingowe. Dysponujemy gotowymi, sprawdzonymi scenariuszami, które chętnie zmodyfikujemy zgodnie z życzeniem klienta.

Charakter obiektu

Imprezy firmowe w Warszawie z A1Karting to nie tylko zabawa na torze. Do dyspozycji naszych gości jest również sala eventowa wyposażona w najdłuższy w Warszawie bar, a przede wszystkim pełnowartościowe, zlokalizowane w tym samym obiekcie, Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, w którego skład wchodzą sale: bankietowa, szkoleniowa i wykładowa. To właśnie tutaj odbywają się konferencje, szkolenia oraz dodatkowe atrakcje eventowe.

W A1Karting jesteśmy przygotowani na wszystko – wielkość obiektu zapewnia możliwość udanej organizacji między innymi: konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, spotkań biznesowych, prezentacji produktów, uroczystych gali, konferencji prasowych, pokazów i sesji fotograficznych, a nawet koncertów. Architektura obiektu pozwala w łatwy sposób dostosować go do wymagań klienta, na przykład wprowadzić samochody.

Szkolenia i konferencje

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne A1Karting to świetnie wyposażony, nowoczesny obiekt, potrafiący pomieścić nawet 700 osób. Zgrabne połączenie klimatu wyścigów, rozrywki na torze oraz możliwości wykorzystania pełnowartościowych sal wykładowych i konferencyjnych to pewność, że event odniesie zamierzony cel.

Sale wyposażone są w dostęp do sieci Wi-Fi, projektory, flipcharty, 55’’ telewizory, nowoczesne nagłośnienie i mikrofony, niezawodny system klimatyzacji oraz wentylacji, a także w pełni wyposażony barek. Zapewniamy bezpłatny parking dla klientów na około 300 samochodów, a także możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w pobliskim hotelu.

Atrakcje dodatkowe

Atrakcje i imprezy firmowe w Warszawie są tym ciekawsze, im bardziej są urozmaicone. Wiemy o tym, dlatego przygotowaliśmy między innymi szereg zabaw towarzyszących zmaganiom na torze kartingowym, a także wieczory tematyczne i wiele innych, wśród nich między innymi:

  • Urządzenie do ćwiczenia refleksu,
  • Duplex Pro – ćwiczenie w parach wspomagające rywalizację,
  • Pit Stop, czyli wymiana ogumienia na czas,
  • Symulator kokpitu,
  • Ruchomy symulator bolidu,
  • Autentyczny show car Teamu Renault,
  • Hexapod Race, czyli zaawansowany symulator auta rajdowego,
  • Motion WRC – symulator samochodu rajdowego ze sprzężeniem zwrotnym.