Event Manager – A1Karting

EVENT MANAGER

Zakres obowiązków
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedażowych w podległym obszarze.
– Pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
– Opieka nad bazą Klientów
– Pozyskiwanie eventów
– Kompleksowa organizacja i obsługa eventów
– Przygotowywanie i prezentacja ofert eventowych
– Negocjacje z Klientami i podwykonawcami
– Zarządzanie zespołem pracowników zaangażowanym w przygotowanie eventu
– Rozliczanie eventu

Wymagania
– Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
– Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług eventowych lub rozrywkowych
– Biegła obsługa komputera (pakiet Office)
– Wymagana znajomość j. angielskiego min. na poziomie dobrym (konieczna swobodna komunikacja w j. angielskim)
– Niezbędne prawo jazdy kat. B
– Doskonała organizacja pracy i umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
– Nastawienie prosprzedażowe
– Dyspozycyjność (praca również w godzinach wieczornych)
– Determinacja w osiąganiu celów
– Optymizm i energia w działaniu
– Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy
– Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
– Asertywność, umiejętności negocjacyjne
– Umiejętność pracy pod presją czasu
– Wysoka kultura osobista
– Nienaganna prezencja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (cv i list motywacyjny) na adres biuro@a1karting.pl wpisując w treści tytułu meila: Event Manager

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych Dz. U. Z 1997 r. Nr 133, poz. 883 )”.