Zasady obsługi Klientów – A1karting

Zasady obsługi Klientów

Szanowni Klienci,

mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników obsługa Klientów toru A1Karting od dnia 21 maja 2020 r. będzie odbywać się wedle poniższych zasad.

Maksymalna liczba Klientów przebywających na terenie obiektu w jednym czasie to 14 osób. Liczba gokartów przebywających na torze w jednej sesji to 8.

Przy wejściu na tor wyznaczona osoba z obsługi toru będzie na bieżąco kontrolować aktualną liczbę Klientów przebywających na torze.

Oczekując w kolejce na wejście prosimy o zachowanie 2 m odstępu od innych osób.

Zakrycie twarzy zgodnie z aktualnymi wytycznymi jest obowiązkowe.

Dodatkowo przy wejściu na tor znajdują się jednorazowe rękawice foliowe, które zalecamy użyć podczas rejestracji oraz dokonywania płatności w recepcji toru.

Obowiązkowym wyposażeniem Klienta korzystającego z kasków toru A1Karting jest kominiarka, która spełnia aktualne wytyczne względem zasłonięcia twarzy.

Po zakończonym przejeździe wszystkie użyte kaski zostaną odkażone.

Po zakończonym przejeździe wszystkie możliwe miejsca styku gokarta (kierownica, fotel, mocowanie fotela, boczki, podłoga itp.)  z kierowcą zostaną zdezynfekowane.

Klient, który wykupi więcej niż jeden przejazd zobowiązany jest do ich realizacji „jeden po drugim”. Po zakończonej sesji Klienci będą kierowani do wyjścia. Ewentualny powrót na tor w celu wykupienia kolejnej sesji będzie możliwy zgodnie z bieżącą kolejką.

W kilku miejscach na terenie obiektu do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy płyny i żele dezynfekujące.

W tych trudnych czasach liczymy na Państwa wyrozumiałość i pomoc w codziennej pracy i zabawie na torze jednocześnie :)

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do zmiany powyższego schematu obsługi Klientów w razie ewentualnego zaostrzenia lub poluzowania obowiązujących restrykcji.

Schemat powyższej obsługi obowiązuje od 21 maja 2020 r. do odwołania.

Zespół A1Karting

×
Zobacz ofertę