Atrakcje dodatkowe

Do każdej imprezy proponujemy Państwu organizację atrakcji dodatkowych, które wzbogacą event i uczynią go niepowtarzalnym wydarzeniem. Do Państwa dyspozycji pozostają profesjonalne symulatory jazdy i urządzenia treningowe. Organizujemy również zabawy towarzyszące zmaganiom kartingowym, wieczory tematyczne, żywą muzykę i wiele innych atrakcji.

Istnieje możliwość brandingu symulatorów i urządzeń treningowych w logo firmy.

Organizujemy również imprezy z wykorzystaniem naszych atrakcji w miejscu wskazanym przez klienta (hotele, kluby, restauracje, pikniki plenerowe).

Jakub Bednarczyk
Event Manager
tel. 506 639 121
e-mail: [email protected]

Batak - trening refleksu

Nowoczesne i oryginalne urządzenie treningowe do ćwiczenia refleksu, wykorzystywane m.in. przez kierowców wyścigowych, zespoły piłkarskie, np. Manchester United, zawodowe grupy kolarskie. Wyposażone w nowoczesny komputer z 28 programami treningowymi.

Duplex Pro

Urządzenie dedykowane do ćwiczeń równoczesnych, doskonałe do zastosowania w treningu dyscyplin wymagających bezpośredniej rywalizacji. Dwóch zawodników bierze udział w treningu stymulującym rozwój określonych cech psychofizycznych. Ćwiczenia w parach na Duplex Pro, pozwalają na wykorzystanie mechanizmów bezpośredniej rywalizacji. Dzięki specjalnym programom zawodnicy doskonalą umiejętność błyskawicznej reakcji i koncentracji uwagi. Idealnie sprawdza się podczas imprez integracyjnych.

Pit Stop - wymiana koła na czas

Profesjonalne urządzenie do wymiany koła. Tylko od sprawności i inwencji zawodnika zależy uzyskany przez niego czas. Jak przystało na profesjonalnego mechanika, jest on wyposażony w rękawice i pneumatyczny klucz. Sprawna zmiana koła decyduje często o końcowym zwycięstwie. Dlatego nałożenie i dokręcenie oryginalnego koła pozwala odczuć znaczenie pracy wykonywanej przez team w każdym PitStopie.

Symulator Kokpit

Kokpit Symulator z pełnym systemem ruchu opartym na 4 specjalnie zaprojektowanych siłownikach, wmontowanych bezpośrednio w konstrukcje kokpitu. Dzięki zastosowaniu systemu ruchu, kierowca doświadcza przeciążeń i wrażeń jak w bolidzie wyścigowym. Odczuwalne efekty przyśpieszenia, hamowania i wibracji na kierownicy każdego uczestnika przeniosą na jeden z profesjonalnych torów wyścigowych. Aby jeszcze bardziej podnieść poziom adrenaliny, proponujemy bezpośrednią rywalizację kilku zawodników na tym samym torze. Dodatkowo zapewniamy indywidualny branding torów i kokpitów.

Symulator ruchomy Bolidu

Najnowocześniejszy, ruchomy symulator bolidu wyścigowego, stworzony tak, by sprostać wymaganiom nawet zawodowych kierowców wyścigowych. System ruchu oparty na czterech siłownikach hydraulicznych, w połączeniu z ramą fotela osadzoną na wibroizolatorach, gwarantuje realistyczne doznania, które przeniosą każdego w świat prawdziwych wyścigów.

Bolid Kubicy - R30 Renault

Show Car Teamu Renault w barwach z 2010 r. Zaledwie kilka lat temu ten sam bolid przemierzał tory wyścigowe. W barwach zespołu Renault z 2010 roku, w jakich Robert Kubica jeździł podczas Roadshow na torze w Poznaniu oraz zdobył swoje pamiętne miejsca na podium w GP Monako i Belgii.

Hexapod Race - zaawansowany symulator

Poznaj wyczynową technikę jazdy samochodem wykorzystywą przez czołowych zawodników rajdowych i wyścigowych z całego świata. Prawa fizyki są stałe, niezmienne i nie da się ich oszukać, co potwierdzają wszyscy kierowcy wypadający z drogi. Natomiast zrozumienie i umiejętne wykorzystanie praw fizyki, pozwala osiągnąć dużo wyższą granicę bezpieczeństwa. Połączenie najnowocześniejszej technologii, futurystycznego designu i osiągów zadowalających prawdziwych fanów ostrej jazdy. Pierwszy w Europie symulator z zastosowaniem sześcioosiowej platformy ruchu.

Motion WRC Symulator

Poczuj rzeczywistą dynamikę sterowania jak za kierownicą prawdziwego samochodu wyścigowego ZAAWANSOWANE SIŁOWE SPRZĘŻENIE ZWROTNE FFB - Force Feedback - reagując na każdą zmianę masy, uślizg hamulca lub poślizg opony. Najnowocześniejszy, ruchomy symulator WRC. Dzięki dynamicznym i super agresywnym siłownikom, opartym na amerykańskiej technologii D-BOX oraz zastosowaniu kierownicy Fanatec Base V2 Servo i pedałów Fanatec ClubSport V2 łatwo przenieść się w świat wyścigów WRC.