REZERWACJE ONLINE – A1Karting

REZERWACJE INDYWIDUALNE ONLINE

KONIECZNIE PRZECZYTAJ !

  • Jeśli masz już założone konto kierowcy w nowej lokalizacji przy ul. Annopol 24B podczas procesu rezerwacji koniecznie podaj te same dane (Imię, nazwisko, adres email i numer telefonu).
    Dzięki Temu rezerwacja zostanie przypisana do Twojego konta kierowcy !
  • Jeśli to Twoja pierwsza wizyta i nie posiadasz konta kierowcy zapamiętaj dane, które podałeś podczas dokonywania rezerwacji online. Będą one potrzebne do dokończenia procesu rejestracji Twojego konta kierowcy !
  • Jeśli rezerwujesz przejazd dla dziecka w procesie rezerwacji podaj jego dane jako kierowcy co przyspieszy proces identyfikacji na torze. Jeśli to pierwsza jazda dziecka na naszym torze przed zakupem zdecydowanie zalecamy osobistą wizytę oraz "przymiarkę" do gokarta, która da pewność co do możliwości jazdy.
  • Wzrost oraz wiek to główne kryteria jakie należy spełnić względem przypisania do odpowiedniego gokarta. Zdarza się jednak, że osoba o wzroście np. niewiele ponad 135 cm nie będzie mogła jeździć gokartem Junior (regulaminowo od około 135 cm wzrostu) ze względu na budowę ciała, która nie pozwoli na bezpieczną obsługę gokarta. Są to sytuacje sporadyczne, ale się zdarzają. Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie dopasowania podczas pierwszej wizyty na torze.
  • Wymagane pełne obuwie na płaskiej podeszwie. Ze względów bezpieczeństwa jazda w klapkach, sandałach, butach na obcasie, crocs-ach itp. jest niemożliwa ze względów bezpieczeństwa.
  • PROSIMY O PRZEMYŚLANE REZERWACJE. PO DOKONANIU REZERWACJI NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIANY LUB REZGYNACJI Z ZAREZERWOWANEGO TERMINU
Zazwyczaj rezerwacje indywidualne możliwe są na aktualny oraz kolejny dzień. Wyjątkiem są jazdy gokartami PUFFO oraz dni promocyjne / świąteczne, które udostępniane są z większym wyprzedzeniem.