Catering A1Karting

Oferujemy Państwu smaczny catering w formie bufetu szwedzkiego lub kolacji zasiadanej w nowoczesnej sali eventowej wyposażonej w wygodne kanapy, fotele oraz stoliki koktajlowe. Dysponujemy bogatym menu.

W zależności od liczebności grupy, strefę cateringową przygotowujemy w sali eventowej lub sali bankietowej Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego A1Karting. Na specjalne życzenie organizujemy również bankiet w przestrzeni całego obiektu!

Menu

W naszej ofercie znajdują się przykładowe propozycje menu. Na specjalne życzenie przygotujemy dla Państwa indywidualnie dopasowany pakiet wedle Państwa wytycznych. Wszystkie potrawy podawane są w formie bufetu szwedzkiego w przestrzeni sali eventowej lub na specjalne życzenie – w formie kolacji zasiadanej.

Napoje

Szeroki asortyment napojów jest dla Państwa zawsze w stałym dostępie. Oferujemy również pyszną kawę!

Alkohol

Po zakończeniu zawodów kartingowych istnieje możliwość skorzystania z oferty alkoholowej. Polecamy wybór oferty open bar z obsługą dedykowanego barmana. Ze względów bezpieczeństwa jazda gokartami po spożyciu alkoholu jest niemożliwa. W tej części imprezy zachęcamy do skorzystania z naszych atrakcji dodatkowych (kliknij).