DSC_8706

Rzetelność, oryginalność i profesjonalizm to główne atuty A1Karting. Doświadczenie naszego teamu oraz możliwości obiektu sprawiają, że organizowanie imprez integracyjnych oraz eventów stało się naszą specjalnością.

Sprawdź, kto zostanie Mistrzem Twojej firmy!

Moto-imprezy w wyścigowym stylu!

Oferujemy organizację eventów w wyścigowym klimacie. Integracja, rywalizacja i motywacja na symulatorach jazdy, profesjonalnych urządzeniach treningowych stosowanych przez mistrzów świata, organizowana w towarzystwie pięknych hostess. Wydarzenie relacjonowane jest przez profesjonalnego konferansjera! Na koniec oficjalne wręczenie pucharów na podium i szampan jak na prawdziwym podium w wyścigach.

Kompleksowa organizacja imprez firmowych

Eventy firmowe organizujemy kompleksowo, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Najszybsze 10 KM gokarty CRG zapewnią każdemu uczestnikowi eventu fascynujące doznania. Rywalizacja na torze wyścigowym jest niesamowitym i budującym dla współpracowników doświadczeniem.

Oferta

1.Wyścigi drużynowe – INTEGRACJA
To idealne rozwiązanie na imprezę mającą na celu integrację. W tym scenariuszu istotny jest nie tylko czas przejazdu okrążenia, ale również współpraca, konsekwencja oraz wspólny cel jednoczący zespół.

2.Wyścigi Grand Prix – RYWALIZACJA
W tym scenariuszu istotny jest czas jazdy indywidualnej.

3. Organizacja imprez tematycznych – DOBRA ZABAWA
Oferujemy organizację imprez okazjonalnych, świątecznych, w klimacie Formuły, szkoleń z bezpieczeństwa jazdy.

Zrealizujemy dla Państwa nawet najbardziej wymagający scenariusz.

Atrakcje dodatkowe

Do każdej imprezy oferujemy Państwu pakiet atrakcji dodatkowych, dzięki którym każdy event zorganizować możemy w oryginalnym i niepowtarzalnym charakterze.

Osoba prowadząca

Wszelkie imprezy organizowane w A1Karting prowadzone są przez starannie wybranego konferansjera lub celebrytę znanego powszechnie w świecie polskiej motoryzacji – na specjalne Państwa życzenie. Osoby te, swoim profesjonalizmem stworzą niezapomnianą atmosferę i dopilnują, by każdy uczestnik poczuł się jak zawodowy kierowca Formuły.

Centrum konferencyjne i tor kartingowy w jednym obiekcie

Dodatkowo dysponujemy:
– Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym z trzema salami na 430, 200 i 80 osób (kliknij)
– placem zewnętrznym o powierzchni 4 tys. m 2, przeznaczonym do organizacji imprez plenerowych, takich jak pikniki firmowe, imprezy plenerowe, targi, prezentacje samochodów i motocykli.

Atrakcje dodatkowe

Do każdej imprezy oferujemy Państwu pakiet atrakcji dodatkowych, dzięki którym każdy event zorganizować możemy w oryginalnym i niepowtarzalnym charakterze.

Zapytaj o ofertę naszego Event Managera! (kliknij)