Aranżacja sceny z ekranem LED-owym

A1Karting to miejsce kartingowej rozrywki, ale nie tylko…

Do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy salę eventową wraz z najdłuższym w Warszawie barem. Sala eventowa wyposażona w wygodne kanapy i fotele to miejsce, w którym Klienci odpoczywają pomiędzy kolejnymi sesjami na torze. Czas oczekiwania umili Państwu oferta naszego barku oraz smaczny catering.

W bezpośrednim sąsiedztwie toru znajduje się Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, w skład którego wchodzą: sala bankietowa, szkoleniowa oraz wykładowa. W tej części organizujemy dla naszych Klientów szkolenia, konferencje oraz dodatkowe atrakcje eventowe.
Plan obiektu A1Karting

Sala eventowo – barowa oraz recepcja toru

W recepcji toru klienci rozpoczynają swoją przygodę z naszym torem. Przed rozpoczęciem zawodów kartingowych każdy kierowca zobowiązany jest do rejestracji w systemie kartingowym.

Podczas rezerwacji do Państwa dyspozycji oddajemy całość lub wydzieloną część sali eventowej (w zależności od liczby uczestników). Po zakończeniu zabawy na torze istnieje możliwość pozostania w sali eventowej i jej dalszej rezerwacji.

Pomieszczenie wyposażone jest wygodne fotele, kanapy oraz pufy wraz stolikami. Dodatkowo do dyspozycji klientów są stoły koktajlowe oraz krzesła barowe. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji oraz ustawienia.

W przestrzeni sali eventowej organizujemy dla Państwa catering w formie bufetu szwedzkiego. Pełną ofertę cateringu oraz napojów i alkoholi znajdą Państwo w zakładce Catering

Sugerowana maksymalna liczba uczestników eventu z wykorzystaniem sali eventowo-barowej to 100 osób. Jeżeli planują Państwo organizację spotkania dla większej grupy prosimy o zapoznanie się z możliwością wynajmu dodatkowej przestrzeni – opis poniżej.

Sala bankietowa

Sala bankietowa to powierzchnia 340-tu metrów kwadratowych do dowolnej aranżacji. Wynajem tej przestrzeni to idealne rozwiązanie podczas organizacji:
– eventów z wykorzystaniem toru kartingowego dla grup powyżej 100-tu osób,
– konferencji w układzie teatralnym lub nietypowym
– bankietów
– stoisk targowych
– imprezy firmowej, dyskoteki z Dj-em

W bezpośrednim sąsiedztwie sali bankietowej znajdują się sanitariaty wyposażone w 8 kabin damskich oraz 8 kabin męskich.

Istnieje możliwość wynajmu sali bankietowej bez konieczności wynajmu toru kartingowego.

Sala wykładowa

Nowoczesna sala wykładowa wyposażona jest w 428 miejsc siedzących w układzie kinowym. Każde miejsce siedzące posiada obicie z miękkiego materiału oraz rozkładany pulpit.

Pomieszczenie jest wyposażone w niezbędny sprzęt do organizacji szkoleń i konferencji:
– rzutnik multimedialny sufitowy,
– nagłośnienie konferencyjne
– mikrofon stacjonarny, bezprzewodowy oraz microport,
– Internet WiFi

Podczas wynajmu sali wykładowej do dyspozycji gości jest również sala bankietowa wraz z zapleczem sanitarnym.

Dbamy o każdy szczegół

Obiekt A1Karting to połączenie nowoczesnego toru kartingowego oraz centrum konferencyjnego. Duża oraz nowoczesna przestrzeń umożliwia organizację imprez firmowych na najwyższym poziomie.

Wielkość i standard naszego obiektu umożliwiają organizację m.in.:

– konferencji i szkoleń,
– imprez integracyjnych, spotkań biznesowych,
– prezentacji produktów,
– konferencji prasowych, uroczystych gali,
– pokazów mody, produkcji filmowych,
– sesji fotograficznych,
– koncertów, dyskotek i wielu innych.

Obiekt aranżujemy wedle życzeń Klienta. Architektura budynku pozwala m.in. na wprowadzenie np. samochodów.

Zapewniamy:

Internet Wi-Fi, 3 projektory, 15 telewizorów 55”, duży, bezpłatny parking na 300 samochodów, nowoczesne nagłośnienie obiektu (firmy BOSE).

Dlaczego my? Co nas wyróżnia?

1. Standard – najlepszej jakości obiekt tego rodzaju w Polsce
2. Nowoczesny design
3. Sprzęt – 50 nowych gokartów CRG o mocy do 10 KM
4. Dojazd – kilka minut od centrum Warszawy! Nasz obiekt zlokalizowany jest blisko Starego Miasta po praskiej stronie Warszawy
5. Zaplecze konferencyjno-szkoleniowe – A1Karting to unikalny obiekt, w którym uczestnicy mogą wziąć udział w sportowej rywalizacji na torze kartingowym
6. Wydajny system wentylacji i klimatyzacji – wyjątkową zaletą naszego obiektu jest to, że dysponujemy całorocznym ogrzewaniem i klimatyzacją. W trosce o komfort naszych Klientów, wyposażyliśmy tor w dwa oddzielne systemy wentylacji, które w przeciągu godziny są w stanie wymienić powietrze kilkadziesiąt razy.

Kontakt

Event Manager: Jakub Bednarczyk, tel. 22 290 33 88 w. 2, e-mail: [email protected]