Atrakcje dodatkowe – A1karting

Do każdej imprezy proponujemy Państwu organizację atrakcji dodatkowych, które wzbogacą event i uczynią go niepowtarzalnym wydarzeniem.

Do Państwa dyspozycji pozostają profesjonalne symulatory jazdy i urządzenia treningowe.

Organizujemy również zabawy towarzyszące zmaganiom kartingowym, wieczory tematyczne, żywą muzykę i wiele innych atrakcji.

Istnieje możliwość brandingu symulatorów i urządzeń treningowych w logo firmy. Organizujemy również imprezy z wykorzystaniem naszych atrakcji w miejscu wskazanym przez klienta (hotele, kluby, restauracje, pikniki plenerowe).

Kontakt:Event Manager – Jakub Bednarczyk, tel. 22 290 33 88 w. 2, e-mail: event@a1karting.pl

Rodzaje atrakcji dodatkowych:

Konferansjer

Wszelkie imprezy organizowane w A1Karting prowadzone są przez starannie wybranego konferansjera lub celebrytę znanego powszechnie w świecie polskiej motoryzacji – na specjalne Państwa życzenie.

Osoby te, swoim profesjonalizmem stworzą niezapomnianą atmosferę i dopilnują, by każdy uczestnik poczuł się jak zawodowy kierowca Formuły.

Puchary

Są wspaniałą pamiątką, która zostaje na lata.

Po zakończonym wyścigu, zwycięzcy otrzymują puchary z logo firmy i tabliczką z wygrawerowaną datą i nazwą wydarzenia.

Hostessy

Event organizowany w towarzystwie pięknych hostess z pewnością zostanie zapamiętany!

Hostessy prowadzić moga dodatkową rywalizację na symulatorach jazdy, towarzyszyć będą Państwu w momencie rozdania pucharów na podium. Współpracujemy tylko z doświadczonymi hostessami, które związane są z naszym obiektem od lat.

Batak - trening refleksu

Nowoczesne i oryginalne urządzenie treningowe do ćwiczenia refleksu, wykorzystywane m.in. przez kierowców wyścigowych, zespoły piłkarskie, np. Manchester United, zawodowe grupy kolarskie.

Wyposażone w nowoczesny komputer z 28 programami treningowymi.

Duplex Pro

Urządzenie dedykowane do ćwiczeń równoczesnych, doskonałe do zastosowania w treningu dyscyplin wymagających bezpośredniej rywalizacji. Dwóch zawodników bierze udział w treningu stymulującym rozwój określonych cech psychofizycznych. Ćwiczenia w parach na Duplex Pro, pozwalają na wykorzystanie mechanizmów bezpośredniej rywalizacji.

Dzięki specjalnym programom zawodnicy doskonalą umiejętność błyskawicznej reakcji i koncentracji uwagi. Idealnie sprawdza się podczas imprez integracyjnych.

Pit Stop - wymiana koła na czas

Profesjonalne urządzenie do wymiany koła. Tylko od sprawności i inwencji zawodnika zależy uzyskany przez niego czas. Jak przystało na profesjonalnego mechanika, jest on wyposażony w rękawice i pneumatyczny klucz.

Sprawna zmiana koła decyduje często o końcowym zwycięstwie. Dlatego nałożenie i dokręcenie oryginalnego koła pozwala odczuć znaczenie pracy wykonywanej przez team w każdym PitStopie.

Symulator Kokpit

Kokpit Symulator z pełnym systemem ruchu opartym na 4 specjalnie zaprojektowanych siłownikach, wmontowanych bezpośrednio w konstrukcje kokpitu. Dzięki zastosowaniu systemu ruchu, kierowca doświadcza przeciążeń i wrażeń jak w bolidzie wyścigowym. Odczuwalne efekty przyśpieszenia, hamowania i wibracji na kierownicy każdego uczestnika przeniosą na jeden z profesjonalnych torów wyścigowych.

Aby jeszcze bardziej podnieść poziom adrenaliny, proponujemy bezpośrednią rywalizację kilku zawodników na tym samym torze. Dodatkowo zapewniamy indywidualny branding torów i kokpitów.

Symulator ruchomy Bolidu

Najnowocześniejszy, ruchomy symulator bolidu wyścigowego, stworzony tak, by sprostać wymaganiom nawet zawodowych kierowców wyścigowych. System ruchu oparty na czterech siłownikach hydraulicznych, w połączeniu z ramą fotela osadzoną na wibroizolatorach, gwarantuje realistyczne doznania, które przeniosą każdego w świat prawdziwych wyścigów.

Bolid Kubicy - R30 Renault

Show Car Teamu Renault w barwach z 2010 r. Zaledwie kilka lat temu ten sam bolid przemierzał tory wyścigowe.

W barwach zespołu Renault z 2010 roku, w jakich Robert Kubica jeździł podczas Roadshow na torze w Poznaniu oraz zdobył swoje pamiętne miejsca na podium w GP Monako i Belgii.

Hexapod Race - zaawansowany symulator

Poznaj wyczynową technikę jazdy samochodem wykorzystywaną przez czołowych zawodników rajdowych i wyścigowych z całego świata. Prawa fizyki są stałe, niezmienne i nie da się ich oszukać, co potwierdzają wszyscy kierowcy wypadający z drogi. Natomiast zrozumienie i umiejętne wykorzystanie praw fizyki, pozwala osiągnąć dużo wyższą granicę bezpieczeństwa.

Połączenie najnowocześniejszej technologii, futurystycznego designu i osiągów zadowalających prawdziwych fanów ostrej jazdy. Pierwszy w Europie symulator z zastosowaniem sześcioosiowej platformy ruchu.

Motion WRC Symulator

Poczuj rzeczywistą dynamikę sterowania jak za kierownicą prawdziwego samochodu wyścigowego ZAAWANSOWANE SIŁOWE SPRZĘŻENIE ZWROTNE FFB - Force Feedback - reagując na każdą zmianę masy, uślizg hamulca lub poślizg opony.

Najnowocześniejszy, ruchomy symulator WRC. Dzięki dynamicznym i super agresywnym siłownikom, opartym na amerykańskiej technologii D-BOX oraz zastosowaniu kierownicy Fanatec Base V2 Servo i pedałów Fanatec ClubSport V2 łatwo przenieść się w świat wyścigów WRC.