Atrakcje, rozrywka w Warszawie – A1Karting

Atrakcje, rozrywka w Warszawie

Mieszkasz lub prowadzisz firmę w Warszawie i szukasz nietypowej formy aktywnego spędzania wolnego czasu? Jeśli tak, zapraszamy Cię na nasz tor kartingowy! Z nami możesz liczyć na niezapomniane wrażenia zarówno odwiedzając nas osobiście, jak również organizując na przykład imprezę firmową.

Atrakcje w Warszawie? Wybierz karting!

Karting to rozrywka, która świetnie sprawdza się zarówno w przypadku amatorów, jak i zawodowców. W A1Karting dysponujemy najwyższej klasy torem kartingowym, na którym organizujemy nie tylko indywidualnie zaplanowane imprezy, lecz także amatorskie wyścigi. Prawie 600 metrowy tor o szerokości od 5m do 7m z jednej strony zapewnia bezpieczną zabawę, a z drugiej – duży zastrzyk adrenaliny.

Zapewniamy świetnej jakości sprzęt, dzięki któremu oferowana przez A1Karting rozrywka w Warszawie to świetna zabawa niezależnie od doświadczenia. Wyposażyliśmy tor w aż 50 niezawodnych gokartów marki CRG – firmy, która od roku 1986 zajmuje się produkcją i od wielu lat jest niekwestionowanym liderem tego rynku na świecie. Karting zapewnia atrakcje w Warszawie dla całej rodziny – niezależnie od wieku i doświadczenia, dopasujemy sprzęt do Państwa potrzeb i umiejętności!

Atrakcje dla firm w Warszawie

Organizujesz imprezę firmową i interesują Cię tylko najlepsze atrakcje w Warszawie? Jeśli tak, zapraszamy do A1Karting! Wspólnie z nami zadbasz o to, by wydarzenia integracyjne nie były nudnymi spotkaniami, a pełną adrenaliny przygodą.

Nasi klienci mają do dyspozycji cały szereg atrakcji – organizujemy między innymi wyścigi drużynowe, wyścigi w stylu Grand Prix oraz imprezy tematyczne w wyścigowym klimacie. Dysponujemy gotowymi, sprawdzonymi scenariuszami, ale wiemy też, że rozrywka musi być niepowtarzalna, dlatego jesteśmy gotowi na wszelkie pomysły.

Zapewniamy profesjonalną organizację biznesowych eventów, ale karting to nie jedyna rozrywka, jakiej można się u nas spodziewać. Poza profesjonalnym torem i sprzętem, oferujemy naszym gościom również doskonale wyposażoną, między innymi w najdłuższy w Warszawie bar, salę eventową.

Jako, że rozrywka w postaci imprez firmowych nie składa się tylko z zabawy na torze, oddajemy do dyspozycji naszych gości również profesjonalne Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne z salami: bankietową, wykładową oraz szkoleniową.

Atrakcje dla dzieci w Warszawie

Początek przygody z kartingiem to wielkie emocje i niezapomniane przeżycie. Wiemy o tym, dlatego z myślą o naszych najmłodszych gościach wyposażyliśmy tor w niezawodny system bezpieczeństwa oraz specjalnie przygotowane gokarty.

Zarówno dla dzieci, jak i rodziców, gokarty to wspaniałe atrakcje. Niezależnie od wieku, zapewnimy Twojemu dziecku dostęp do dopasowanego sprzętu i profesjonalnego instruktora. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą szkółki gokartowej – taka rozrywka w Warszawie to nie tylko zabawa, ale też rozwój i praca nad sobą.

Karting profesjonalny w Warszawie

Kariera w kartingu to duże wyzwanie, ale też ogromna przygoda wypełniona po brzegi adrenaliną i rywalizacją. A1Karting ściśle współpracuje z Fundacją Miłośników Sportów Motorowych Racing Driver Program, zapewniającą świetne warunki szkoleniowe i szansę dynamicznego rozwijania swoich umiejętności.

Atrakcje w A1Karting