Jazdy indywidualne dla dzieci

Gokarty dla dzieci

A1Karting specjalizuje się w ofercie dla dzieci.

Nasz park maszyn wyposażony jest m. in. w gokarty dla dzieci już od 5 roku życia (od ok. 110 cm wzrostu) oraz gokarty podwójne, w których dziecko może jechać jako pasażer prowadzony przez rodzica lub instruktora.

Profesjonalni instruktorzy

Posiadamy kardę wykształconych instruktorów, którzy prowadzą największą w Polsce Szkołę Gokartową dla dzieci, indywidualne treningi dla najmłodszych oraz treningi dla młodych zawodników kartingu profesjonalnego.

.

U nas dzieci jeżdżą tylko pod opieką instruktora

Dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego dzieci jeżdżące gokartem Puffo (ok. 5-8 lat) mogą odbywać jazdy tylko pod opieką instruktora, który uczy podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz obsługi gokarta. Informacje o terminach jazd Puffo dostępne są w Kalendarzu, Aktualnościach oraz pod nr tel. 22 290 33 88 w. 1

Jazdy dla dzieci gokartem Junior

Dzieci od ok. 135-140 cm wzrostu (ok. 8-11 lat) jeżdżą gokartem średnim – Junior. Gokarty Junior dostępne są od poniedziałku do piątku oraz w niedziele w wyznaczonych godzinach.

Jazdy dla dzieci gokartem Taxi

Dzieci zapraszamy również na wspólną jazdę z opiekunem w podwójnym gokarcie Taxi (opiekun prowadzi, dziecko jedzie jako pasażer). Gokart Taxi przeznaczony jest dla dzieci od 5 roku życia (oraz min. 120 cm wzrostu).

UWAGA!

Sprzedaż biletów na jazdy gokartem dla dzieci pod opieką instruktora uruchamiana jest o równej godzinie rozpoczęcia jazd (nie ma możliwości zakupu biletów wcześniej). To znaczy, jeśli jazdy odbywają się np. od 17:00 do 20:00 – sprzedaż biletów uruchamiana jest o godz. 17:00.

Kontakt

A1karting, ul.Jagiellońska 82, Warszawa. Tel.22 290 33 88 w. 1, e-mail: biuro@a1karting.pl