A1Karting - halowy tor gokartowy w Warszawie, całoroczny tor kartingowy

Największy tor halowy w Warszawie!

A1Karting to tor gokartowy, który jako pierwszy w Polsce zalicza się do segmentu Premium, dostępnym dla każdego oraz jest jednym z najnowocześniejszych torów kartingowych w Europie. To jedyny tor zlokalizowany praktycznie w samym centrum Warszawy po praskiej stronie miasta.

Całoroczny halowy tor kartingowy o długości 600 m

W A1Karting poczują Państwo niezapomniany zastrzyk adrenaliny i jak zawodowi kierowcy wyścigowi. Będziecie Państwo uczestniczyć w rywalizacji sportowej do ostatniej kropli paliwa.
Przede wszystkim zapewniamy długi, prawie 600 metrowy o szerokości od 5m do 7m.

Tor został zaprojektowany w sposób, który zapewnia pełne bezpieczeństwo. A1Karting to tor halowy, który zimą jest ogrzewany, latem klimatyzowany oraz wyposażony w nowoczesny system wentylacji. Jeździmy 7 dni w tygodniu przez cały rok!

Nowa, profesjonalna nawierzchnia kartingowa!

Tor A1Karting wyposażony jest w profesjonalną, kartingową nawierzchnię, dzięki której przyczepność porównywalna jest do nawierzchni asfaltowej!

Profesjonalny system pomiaru czasu jazdy gokartem

Atutem naszego toru jest profesjonalny pomiar czasu jazdy, dzięki któremu mogą Państwo na bieżąco analizować swoje osiągnięcia, a nawet sprawdzać statystyki oraz czasy przejazdów on-line (Panel Klienta – kliknij). Jako jedyni w Polsce posiadamy na torze podział na sektory, dzięki czemu mogą Państwo śledzić czasy w poszczególnych sekcjach toru.

Dane techniczne toru A1Karting:

Data powstania toru: 2012 r.
Aktualna konfiguracja toru: 2019 r.
Długość: 572 m
Liczba prawych zakrętów: 8
Liczba lewych zakrętów: 6
Szerokość toru: 5-7 m
Najdłuższa prosta: 52 m
Nawierzchnia żywicowana
Sektorowy pomiar czasu

Kontakt

A1Karting, ul.Jagiellońska 82, Warszawa. Tel.22 290 33 88 w. 1, e-mail: biuro@a1karting.pl