A1Karting - halowy tor gokartowy w Warszawie, całoroczny tor kartingowy

Największy tor halowy w Warszawie!

A1Karting to tor gokartowy, który jako pierwszy w Polsce zalicza się do segmentu Premium, dostępnym dla każdego oraz jest jednym z najnowocześniejszych torów kartingowych w Europie. To jedyny tor zlokalizowany praktycznie w samym centrum Warszawy po praskiej stronie miasta.

Całoroczny halowy tor kartingowy o długości 600 m

W A1Karting poczują Państwo niezapomniany zastrzyk adrenaliny i jak zawodowi kierowcy wyścigowi. Będziecie Państwo uczestniczyć w rywalizacji sportowej do ostatniej kropli paliwa.
Przede wszystkim zapewniamy długi, prawie 600 metrowy o szerokości od 5m do 7m.

Tor został zaprojektowany w sposób, który zapewnia pełne bezpieczeństwo. A1Karting to tor halowy, który zimą jest ogrzewany, latem klimatyzowany oraz wyposażony w nowoczesny system wentylacji. Jeździmy 7 dni w tygodniu przez cały rok!

Nowa, profesjonalna nawierzchnia kartingowa!

Tor A1Karting wyposażony jest w profesjonalną, kartingową nawierzchnię, dzięki której przyczepność porównywalna jest do nawierzchni asfaltowej!

A1Karting - obiekt

Profesjonalny system pomiaru czasu jazdy gokartem

Atutem naszego toru jest profesjonalny pomiar czasu jazdy, dzięki któremu mogą Państwo na bieżąco analizować swoje osiągnięcia, a nawet sprawdzać statystyki oraz czasy przejazdów on-line (Panel Klienta – kliknij). Jako jedyni w Polsce posiadamy na torze podział na sektory, dzięki czemu mogą Państwo śledzić czasy w poszczególnych sekcjach toru.

Dane techniczne toru A1Karting:

Data powstania toru: 2012 r.
Aktualna konfiguracja toru: 2016 r.
Długość: 572 m
Liczba prawych zakrętów: 8
Liczba lewych zakrętów: 6
Szerokość toru: 5-7 m
Najdłuższa prosta: 52 m
Nawierzchnia żywicowana
Sektorowy pomiar czasu

Kontakt

A1Karting, ul.Jagiellońska 82, Warszawa. Tel.22 290 33 88 w. 1, e-mail: [email protected]

×
Zobacz ofertę