Jak zacząć? – A1Karting

Szkoła Gokartowa

Przyjdź z dzieckiem na pierwszą jazdę indywidualną, w trakcie której sprawdzimy, jaki typ gokarta jest odpowiedni. Dzieci w wieku od 5 lat (min. 110 cm wzrostu) jeżdżące gokartem CRG Puffo, mogą korzystać z naszego toru tylko pod opieką instruktora dostępnego (w cenie jazdy) w określonych terminach. Informacje o terminach jazd Puffo dostępne są w Kalendarzu, Aktualnościach oraz pod nr tel. 22 290 33 88 w. 1

Jeśli dziecko ma 5 lat (min. 110 cm wzrostu)

Umów dziecko na szkolenie indywidualne, w trakcie którego instruktor oceni, czy podopieczny będzie potrafił sprawnie poruszać się po torze i wykonywać ćwiczenia, które będą wykonywane podczas Szkoły Gokartowej A1Karting. Dla dziecka w tak młodym wieku może być jeszcze za wcześnie, ale warto spróbować!

Jeśli dziecko ma 5-6 lat

Zapisz dziecko do Szkoły Gokartowej A1Karting, gdzie zdobędzie podstawowe umiejętności jazdy gokartem. Następne kroki będą przedstawione przez instruktora, w zależności od rozwoju dziecka i zaangażowania.

Jeśli dziecko ma 7-11 lat

Zapisz dziecko do Szkoły Gokartowej A1Karting oraz umów na kilka lekcji indywidualnych, by móc od razu przystąpić do zajęć w grupie średnio-zaawansowanej. Warto też skonsultować z instruktorem możliwość wyjazdu dziecka na treningi i zawody na torach zewnętrznych w profesjonalnym zespole zawodników CRG Racing Driver Program.

Jeśli dziecko ma 12-18 lat

Umów dziecko na kilka lekcji indywidualnych oraz jak najszybciej podejmij decyzję o rozpoczęciu intensywnego programu przygotowania do startu w zawodach w profesjonalnym zespole CRG Racing Driver Program. Karting potraktować można również jako hobby dla dziecka, a przy okazji sposób na naukę bezpiecznej i sprawnej jazdy. W przyszłości będzie mogło to zaprocentować znacznie lepszym posługiwaniem się samochodem i duże ułatwienie przy zdawaniu egzaminu na prawo jazdy.

Kontakt

A1karting, ul.Jagiellońska 82, Warszawa. Tel.22 290 33 88 w. 1, e-mail: biuro@a1karting.pl