Już 7 kwietnia otwarcie sezonu Gokartów na PGE Narodowym! – A1Karting

Już 7 kwietnia otwarcie sezonu Gokartów na PGE Narodowym!

Jazdy dla dzieci od 5 r.ż. – gokart Puffo i Junior! Kwiecień
27 marca 2018
Time Attack Junior – Zawody dla dzieci
19 kwietnia 2018

Już 7 kwietnia otwarcie sezonu!

Zbliża się otwarcie kolejnego sezonu na torze Kartingowy Narodowy!
Ten tor gokartowy zyskuje coraz większą popularność, jego oferta stanowi bowiem odpowiedź na zróżnicowane potrzeby miłośników motoryzacji, niezależnie od ich wieku. Świetną rozrywkę odnajdą tu zarówno dorośli, jak i dzieci – już od piątego roku życia! Nie ma zatem powodów, by zwlekać – już dziś zapoznaj się z ofertą profesjonalnego toru, który udostępnia najlepsze pojazdy i świetne warunki do jazdy dla początkujących i zaawansowanych kierowców kartingowych.

Kolejny sezon – nowe wyzwania, niezmiennie udana zabawa

Kartingowy Narodowy jest torem gokartowym, kreującym nieograniczone możliwości zabawy. Zapewnia mnóstwo atrakcji dla kierowców w każdym wieku – to nie tylko jazdy indywidualne, lecz również zorganizowane eventy firmowe, urodziny dla dzieci, imprezy dla dorosłych, a nawet… profesjonalna, weekendowa szkoła gokartowa, dedykowana najmłodszym adeptom kartingu. W niej pod okiem profesjonalnych instruktorów dzieci przyswajają podstawy panowania nad pojazdem, poznają zasady rywalizacji na torze i sposoby na maksymalnie efektywną i bezpieczną jazdę.

Każdorazowo nad bezpieczeństwem świetnej zabawy czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Zapewniają oni wstępne szkolenie z obsługi pojazdów i zasad poruszania się na torze gokartowym, dbają o przestrzeganie regulaminu i pozostają do dyspozycji w razie jakichkolwiek problemów technicznych i merytorycznych. Kompleksowa obsługa umożliwia czerpanie pełnej radości z jazdy gokartem!

Bogata flota pojazdów – każdy znajdzie coś dla siebie!

Zaplecze pojazdów na torze Kartingowy Narodowy jest imponujące – 50 nowych gokartów CRG czeka na udział w emocjonujących wyścigach. Tu każdy kierowca ma szansę odnaleźć najlepszy dla siebie pojazd, idealnie odpowiadający na jego potrzeby oraz zgodny z umiejętnościami. Ten tor gokartowy udostępnia zarówno profesjonalne gokarty dla zaawansowanych kierowców, gokarty wyczynowe dla miłośników mocnych wrażeń, uniwersalne gokarty halowe dla dorosłych, jak również pojazdy dostosowane do możliwości dzieci w każdym wieku.

Kartingowy Narodowy zapewnia atrakcyjne promocje dla stałych klientów, ciekawe oferty dla grup zorganizowanych oraz klientów indywidualnych, vouchery prezentowe i zniżki na karcie klienta. Nowoczesne wyposażenie, atrakcyjna lokalizacja w centrum stolicy oraz przemiła atmosfera na torze zachęcają do udziału w zabawie. Zdecydowanie warto skorzystać z bogatych możliwości, jakie proponuje ten tor gokartowy w nadchodzącym sezonie!

Szczegółowy harmonogram Oficjalnego Otwarcia toru Kartingowy Narodowy znajdziecie na stronie: Otwarcie (kliknij)

Zapraszamy!
A1Karting