Nasz pomysł na karting – A1Karting

Nasz pomysł na karting

Tor A1Karting

A1Karting to propozycja zarówno dla amatorów, jak również zawodowców.

Oferujemy najwyższej klasy, halowy tor kartingowy, na którym mogą Państwo pościgać się ze znajomymi organizując profesjonalne Grand Prix, skorzystać z usług profesjonalnego instruktora jazdy, a nawet brać udział w amatorskich wyścigach.

Po prostu Wyższy Poziom Kartingu


Każdy miłośnik sportów motorowych znajdzie u nas coś dla siebie. A to, co nas wyróżnia to wyższy poziom kartingu:
1. Standard – najlepszej jakości obiekt tego rodzaju w Polsce
2. Nowoczesny design
3. Sprzęt – 50 nowych gokartów CRG
4. Dojazd – kilka minut od centrum Warszawy! Nasz obiekt zlokalizowany jest blisko Starego Miasta po praskiej stronie miasta na modnej starej Pradze
5. Zaplecze konferencyjno-szkoleniowe – A1Karting to unikalny obiekt, w którym uczestnicy mogą wziąć udział w sportowej rywalizacji na torze kartingowym
6. Unikalny system wentylacji i klimatyzacji – wyjątkową zaletą naszego obiektu jest to, że dysponujemy całorocznym ogrzewaniem i klimatyzacją. W trosce o komfort naszych Klientów,
wyposażyliśmy tor w dwa oddzielne systemy wentylacji, które w przeciągu godziny są w stanie wymienić powietrze kilkadziesiąt razy.

A1Karting łączy w sobie rozrywkę na najwyższym poziomie z prestiżową ofertą biznesową

Sala konferencyjna A1Karting
Obiekt składa się z nowoczesnego toru kartingowego o długości ok. 600 m oraz Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego, które pomieścić może do 700 osób! Eventy firmowe organizujemy kompleksowo, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Najszybsze 10 KM gokarty CRG zapewnią każdemu uczestnikowi eventu fascynujące doznania. Rywalizacja na torze wyścigowym jest niesamowitym i budującym dla współpracowników doświadczeniem. Organizujemy imprezy integracyjne, prezentacje produktów, konferencje, szkolenia, pikniki firmowe, sesje zdjęciowe.

Bezpieczeństwo na torze kartingowym

Dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego nasz tor, jako jeden z nielicznych w Europie, wyposażony jest w specjalny system zdalnej kontroli gokartów. Dzięki niemu obsługa naszego toru może w każdym momencie zwolnić lub zatrzymać gokarty.

Team CRG Racing Driver Program

Dla pragnących powiązać swoje życie z kartingiem, zarówno zawodowo jak i amatorsko, oferujemy możliwość treningów na torach profesjonalnych oraz startów w zawodach rangi polskiej, europejskiej i światowej pod kompleksową opieką profesjonalistów z naszego Team’u. Więcej na stronie www.driverprogram.pl

Dzieci w kartingu od A do Z

Dzieciom oferujemy zarówno szkolenia na torze halowym w ramach organizowanej przez nas Szkoły Gokartowej, jak również możliwość udziału dzieci w profesjonalnym Team’ie zawodników CRG Racing Driver Program, którego celem jest szkolenie kartingowe na gokartach wyczynowych i torach zewnętrznych. W ramach naszego Team’u najmłodsi biorą udział w treningach, pokazach i zawodach ogólnopolskich tj. Rotax Max Challenge Poland oraz Euro Challenge i przygotowują się do roli zawodowego kierowcy kartingowego.

Wizja A1Karting

Wizja, którą konsekwentnie realizujemy to bezpieczeństwo na drogach poprzez popularyzowanie sportu kartingowego w Polsce na najwyższym poziomie. Realizujemy ją m.in. poprzez szkolenie najmłodszych zawodników, przygotowanie do startów w zawodach, zapewnienie najlepszych warunków do rozwoju umiejętności przyszłych kierowców wyścigowych, jak i zwykłych użytkowników dróg.

W tym celu stworzyliśmy również Fundację Miłośników Sportów Motorowych Racing Driver Program, która wspiera rozwój młodych zawodników kartingowych.

Kontakt

A1Karting, ul.Jagiellońska 82, Warszawa. Tel. 22 290 33 88 w. 1, e-mail: biuro@a1karting.pl